Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Zobaczcie jak bawiliśmy się podczas Dni Wałbrzycha. Święto miasta zgromadziło w Starej Kopalni mnóstwo gości, a gwiazdami dwudniowej imprezy byli Edyta Górniak i Michał Szpak. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Apelujemy do kierowców, by byli cierpliwie. To o czym od wielu tygodniu informowaliśmy stało się faktem. Na rondzie przy Tesco zmieniono organizację ruchu. To pierwsza ta poważne utrudnienia związane z budową obwodnicy miasta. Będą kolejne. Informujemy na co trzeba uważać.
Jak wytrawni Brytyjczycy. W „Piątce” na Podgórzu zorganizowano jak zwykle Tydzień Kultury Brytyjskiej. W trakcie kilkudniowej imprezy odbył się tez tradycyjny konkurs o Wielkiej Brytanii. Kto tym razem zwyciężył?
Święto filmu, publiczności i reżyserów zbliża się wielkimi krokami. Już 1 czerwca rozpocznie się w Wałbrzychu Festiwal Reżyserii Filmowej. Przez tydzień zawładnie nami kino. Na wiele wydarzeń wstępo jest bezpłatny. Poznaj dokładny program FRF.
DZT Service prawdziwą gwiazdą. Firma ze Świebodzic kierowana przez prezeskę Jolantę Suławę otrzymała statuetkę podczas Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego Gwiazdy Biznesu. Firma zwyciężyła w kat. Biznes Odpowiedzialny Społecznie.
Strefa ekonomiczna z Wałbrzycha nagrodziła szkoły i uczniów w konkursie Tech LAB. Nagrody o wartości ok. 200 tys. zł otrzymało 10 szkół oraz blisko 50 uczniów i nauczycieli. A wystarczyło nagrać 5-minutowy filmik.
Cały czas zachęcamy was do nabywania naszych historycznych albumów, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach. Dla kupujących komplet trzech książek mamy specjalne rabaty.
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo, sportu, kultury, doniesienia z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży pracy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

27 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica