Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Dziki przyznane. W Wałbrzychu zakończył się 12. Festiwal Reżyserii Filmowej. Podczas uroczystej gali w Starej Kopalni przyznano nagrody. Zobacz kto i za co otrzymał statuetkę? To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Przez dwa dni świętowano w Wałbrzychu 30 rocznicę pierwszych, częściowo wolnych wyborów w Polsce. Co się działo w naszym mieście z tej okazji? Inne gminy też uroczyście obchodziły ten jubileusz.
Nowy pomysł na region. Wałbrzyska strefa ekonomiczna wraz z KGHM oraz Agencją Rozwoju Przemysłu chce stworzyć nowoczesną aglomerację „w trójkącie” Wałbrzych – Wrocław – Lubin. Na czym miałoby to polegać?
Daty, które zmieniły Polskę. Dyskutowano o nich podczas debaty zorganizowanej w Hotelu Maria, a wzięli w niej udział m.in. Roman Szełemej, Jan Lityński, Jerzy Langer i Jan Mosiński.
Dzięki sztuce jesteśmy ludźmi. I choćby tylko z tego powodu warto wziąć udział w niecodziennym wydarzeniu, które od 14 do 16 czerwca zaplanowano w Jedlinie-Zdroju. To Strefa Sztuki. U nas dokładny program festiwalu.
W wielu gminach i miejscach odbywały się zabawy zorganizowane z okazji Dnia Dziecka. Atrakcji było tyle, że żaden maluch czy nawet nastolatek nie mógł narzekać na nudę. Każdy starał się, by tego dnia na twarzach dzieci zagościł uśmiech.
Tragiczny wypadek w Nowym Julianowie. Tuż za granicą administracyjną Wałbrzycha doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba zginęła, a kilkoro zostało przewiezionych do szpitala.
Zachęcamy do nabywania naszych historycznych albumów, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach. Przy zakupie kompletu trzech książek mamy dla czytelników specjalne rabaty.
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, konkursy, doniesienia z całego regionu, garść informacji kulturalnych oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

10 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica