Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Udusił żonę? Tajemnicza śmierć 40-letniej kobiety w mieszkaniu przy ul. Niepodległości w Wałbrzychu. Śledczy są pewni, że to mąż zabił. Przyglądamy się sprawie. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Ma być więcej autobusów w gminach wiejskich – tak zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. Czy i kiedy PKS wróci do naszych miejscowości? Powstał specjalny fundusz, z którego będą dofinansowywane przewozy.
Wydrukowana na eleganckim papierze kolorowa plansza trafiła do wielu miejsc w regionie. Smaki Aglomeracji Wałbrzyskiej to wyjątkowy materiał promocyjny. Znalazły się w nim dania, produkty regionalne oraz spis imprez kulinarnych.
Powstają lokale dla seniorów. Na Białym Kamieniu przy ul. Andersa trwa ważna inwestycja. Po jej zakończeniu dawny budynek szkoły zamieni się w Dom Seniora. Znajdzie w nim miejsce 50 wałbrzyszan w podeszłym wieku.
Ogrodowe smaki i smaczne chwasty. Zachęcamy, by za tydzień w weekend odwiedzić Arboretum Wojsławice. Każdy kto był w tym miejscu, wie, że warto ogród odwiedzić. Kto nie był ma doskonałą okazję już 18 sierpnia.
W Wałbrzychu odbędą się pierwsze zawody w nicnierobieniu. Tak, to nie jest żart. Miejscem rywalizacji będzie Harcówka w Parku Sobieskiego. O co w tym wszystkim chodzi? Dokładnie wyjaśniamy. Po prostu tam trzeba być.
W tym tygodniu zachęcamy do lektury naszego stałego dodatku Trybuny Wałbrzyskiej, a w nim m.in.: pierwsza część cyklu, w którym przemierzamy śląskie uzdrowiska, historia Carla Kristera, czy historia dziejów zapomnianego uzdrowiska.
Poza tym zachęcamy do nabywania naszych ekskluzywnych historycznych albumów, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach. Przy zakupie kompletu trzech książek mamy dla czytelników duże rabaty.
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, duża dawka kultury, garść doniesień z całego regionu, a także obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

5 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica