Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Niewiarygodne efekty walki w Wałbrzychu z plastikowymi butelkami i foliowymi workami. Podsumowano pierwsze miesiące trwającej akcji „Stop plastik”. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze przeczytacie w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego?

„Weź jedną, przynieś inną”. W Wałbrzychu otwarto nietypową biblioteczkę. W centrum miasta stanął nietypowy regał, z którego można bezpłatnie wypożyczyć książki i dzielić się własnymi pozycjami.
Trwa głosowanie na projekty w ramach Wałbrzyskiego Budżetu Partycypacyjnego. Na razie zainteresowanie jest takie sobie, a więc zachęcamy do większej aktywności. Swoje głosy można oddawać do końca września.
Nie chcesz stracić renty? Pilnuj terminów! Do końca października studenci pobierający rentę rodzinną powinni przynieść do ZUS zaświadczenie o tym, że nadal się uczą i złożyć wniosek o kontynuowanie wypłaty. Inaczej może im przepaść świadczenie.
Nowe mieszkania na nowy start. Przy ul. Husarskiej na wałbrzyskim Podzamczu oddano do użytku kolejne lokalne komunalne. Do ludzi trafiły 23 mieszkania wykonane w najwyższym standardzie. To kolejny krok ku poprawie sytuacji mieszkaniowej wałbrzyszan.
W poszukiwaniu apartamentów księżnej Daisy. Pytanie, które najczęściej słyszą przewodnicy oprowadzający po zamku Książ w Wałbrzychu to sakramentalne: A gdzie są pokoje księżnej Daisy? W dawnych apartamentach znajdują się dziś sale wystawiennicze gdzie prezentowana jest wystawa „Książ od kuchni”, a po ich dawnej świetności nie ma już śladu.
Zachęcamy do nabywania naszych historycznych albumów, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach. Dla kupujących komplet trzech książek mamy atrakcyjne rabaty.
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, dużo kultury, garść doniesień z całego regionu, a także obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie Aglomeracji Wałbrzyskiej.

16 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica