Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Więcej miejsc w wałbrzyskim hospicjum. Dzięki nowemu kontraktowi z Narodowym Funduszem Zdrowia. Skorzystają na tym przede wszystkim pacjenci placówki. To dla nich bardzo dobra wiadomość. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Prezes Prawa i Sprawiedliwości kontynuuje objazd Polski. Przed tygodniem odwiedził Szczawno-Zdrój, gdzie spotkał się ze zwolennikami swojej partii i kandydatami PiS do Sejmu i Senatu. O czym mówił?
Te pomysły zmieniają świat. „Ekologiczne ogrody przyrody” oraz „Rowerem przez Polskę” to dwa kolejne wałbrzyskie projekty finansowane przez Fundusz Toyoty. Jesienią rusza kolejna edycja tego konkursu grantowego.
Lisia Sztolnia jakiej nie znacie. W Starej Kopalni pokazano makietę słynnego obiektu. Wykonana z wielkim pietyzmem i z zachowaniem szczegółów przez wałbrzyskiego artystę, grafika i malarza Tomasza Marońskiego z pewnością stanie się kolejną atrakcję turystyczną Centrum.
Książ najlepszym produktem turystycznym na Dolnym Śląsku. Tak zdecydowała województwa organizacja turystyczna organizująca konkurs, którego celem jest wskazanie liderów dolnośląskiej branży turystycznej.
W wałbrzyskiej dzielnicy Podgórze powstaje nowy Dzienny Dom Pobytu Seniora. Placówka będzie się mieścić w budynku przy ul. Niepodległości 78. Nowa lokalizacja uwzględnia opiekę dla 30 osób. Ma ona być sprawowana nad osobami samotnymi lub takimi, którymi w czasie dnia nie ma się kto zaopiekować.
Tradycyjnie zachęcamy do nabywania naszych historycznych albumów, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach. Przy zakupie kompletu trzech książek mamy dla czytelników duże rabaty.
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, dużo kultury, garść doniesień z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

23 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica