Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Kamieniecka wreszcie otwarta. Po uporaniu się z licznym trudnościami budowlańcy w końcu oddali do użytku rondo na peryferiach miasta. Zakończenie tej ważnej inwestycji z pewnością ucieszy kierowców. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Potężna inwestycja wałbrzyskiej strefy ekonomicznej. Aż 120 mln zł ma kosztować budowa hal przemysłowych, które powstaną w sześciu lokalizacjach. Sprawdź gdzie powstaną obiekty i kto będzie mógł z nich skorzystać.
Strażacy z nowym sprzętem. Druhowie mają powody do zadowolenia. W wielu jednostka całego regionu niebawem pojawią się nowoczesne urządzenia pożarnicze, które pomogą ochotnikom w akcjach gaśniczych. Wszystko dzięki programowi „Mały Strażak”.
Budowa obwodnicy Wałbrzycha trwa od kilku miesięcy i nastręcza sporych kłopotów zarówno wykonawcy jak i inwestorowi. Niedawno na własne oczy mogliśmy się przekonać jak postępują prace przy tej historycznej inwestycji.
Pijany koziołkował na dwupasmówce. Młody kierowca, będąc pod wpływem alkoholu wsiadł do samochodu i pędził na złamanie karku obwodnicą Szczawna-Zdroju. W pewnym momencie stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi. Szczęście, że nikomu nic poważnego się nie stało.
Bardzo skuteczne bransoletki. Podsumowano pierwsze miesiące funkcjonowania specjalnego programu, dedykowanemu osobom starszym. Już w tak krótkim czasie seniorzy mogli się przekonać o skuteczności bransoletek życia.
Pożegnanie sezonu. Arboretum Wojsławice zaprasza w niedzielę 20 października na ostatni spacer przed zimą. Powędrujemy pod wspólnym i jakże frapującym hasłem „Magia spadających liści”. Naprawę nie wolno tego przegapić.
Cały czas zachęcamy do nabywania naszych historycznych albumów, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach. Przy zakupie kompletu trzech książek mamy dla czytelników duże rabaty.
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, dużo kultury, garść doniesień z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

7 października 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica