Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Tłumy zawodników, doskonała organizacja, świetna pogoda i wysoki poziom sportowy – tak można podsumować 18 Toyota Półmaraton Wałbrzych, o którym bardzo dużo w najnowszym wydaniu naszej gazety. Nowy Tygodnik Wałbrzyski można już kupować w kioskach i punktach sprzedaży prasy. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

34-17.indd

Przebudowa placu Na Rozdrożu zakończona, trwający remont ulicy Wrocławskiej oraz Bystrzyckiej i zaczynająca się modernizacja de Gaulle’a – to obecnie najważniejsze inwestycje drogowe w Wałbrzychu. Gdzie kierowcy jeżdżący po mieście muszą liczyć się z utrudnieniami?

Jest decyzja w sprawie naszych siatkarzy. Klub pod nazwą Aqua-Zdrój Wałbrzych będzie występował w I lidze, czyli na tym samym szczeblu rozgrywek co poprzednio. Wielu kibiców odetchnęło z ulgą.

Niewielu wie, że mamy lokomotywownię. Jeszcze mniej osób interesuje się tym miejscem, a nielicznie zdają sobie sprawę, że trzeba te obiekty uratować. Jest na to wielka szansa, ale droga ku temu daleka.

Ostatnie zamieszanie na Piaskowej Górze spowodowane było akcją zbierania podpisów. Kto tę inicjatywę zainicjował i po co proszono wałbrzyszan o składanie swoich podpisów? Podobne akcje będą kontynuowane.

Zachęcamy do kupna naszych dwóch ekskluzywnych wydawnictw: „Wałbrzych na dawnych pocztówkach”, tom 2 oraz „Powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach”. To pozycje obowiązkowe dla miłośników historii, ale nie tylko.

Zobaczcie jak przebiegał Dolnośląski Festiwal Tajemnic. Zakończyła się jego piąta edycja. Były historyczne rekonstrukcje, wystawy, prelekcje, pokazy artyleryjskie, walki na szable – to tylko część atrakcji, które czekały na odwiedzających Książ.

Ponadto jak zwykle u nas mnóstwo sportu, kultury i wiadomości z regionu, a także obszerna kronika kryminalna. Najnowszy numer Tygodnika Wałbrzyskiego od poniedziałku w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

21 sierpnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica