Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Wokół deputatów węglowych narosło sporo niejasności. Przyglądamy się sprawie i dokładnie tłumaczymy komu należy się 10 tys zł za utracony węgiel. Musicie się tego dowiedzieć. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

46-17.indd

Nie milkną echa abolicji czynszowej, która ogłosiło miasto. Zainteresowaniem programem jest spore. Tłumaczymy krok po kroku co trzeba zrobić, żeby skorzystać z oferty przygotowanej przez gminę Wałbrzych.

Wałbrzych to miasto górnicze dlatego tak ważna jest u nas Barbórka. Przygotowano program święta, który jest bardzo bogaty i chyba każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Poznaj program tegorocznej Barbórki.

Drogowe remonty jeszcze trochę potrwają w Wałbrzychu, a my przyglądamy się mapie. W których miejscach kierowcy muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość, a gdzie inwestycje dobiegają powoli do końca.

Za prawie 2,6 mln zł docieplą szkołę. Wymienia okna, drzwi, zmienią kotłownię. Uczniowie będą mieli doskonałe warunki do nauki, a samorząd przy okazji oszczędzi na ogrzewaniu. Gdzie szykuje się tak duża inwestycja?

Dolnośląskie Małe Granty cieszyły się ogromnym powodzeniem. Sprawdź, które projekty z naszego regionu otrzymają dofinansowanie z urzędu marszałkowskiego i na co zostaną przeznaczone pieniądze.

To jest dopiero hit. Obniżamy cenę jednego z naszych ekskluzywnych albumów. „Wałbrzych na dawnych pocztówkach, tom 2” kosztuje od teraz tylko 39,90 zł. Aż zal z takiej promocji nie skorzystać. Zachęcamy tez do kupna drugiego z naszych wydawnictw „Powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach”.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, kultura, doniesienia z całego regionu i obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

13 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica