Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Co dalej z lodowiskiem? Zastanawiamy się co dzieje się w sprawie budowy obiektu, o którym swego czasu było bardzo głośno. Czy przy Aqua-Zdroju stanie nowa atrakcja? To nasz temat z okładki. O czym jeszcze przeczytacie w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim?

Wiele milionów trafi do firm z całego województwa. Dolnośląski Urząd Pracy rozstrzygnął konkurs, w którym do rozdysponowania było 46 mln zł. Dzięki tym pieniądzom powstanie ponad 800 firm.

Anna Żabska zastąpiła na stanowisku prezesa Zamku Książ Rafała Wiernickiego. Czy to naprawdę nieoczekiwana zmiana miejsc? Jakie zadania do realizacji czekają na nową szefową w najbardziej rozpoznawalnym miejscu w Wałbrzychu?

Znamy najlepsze projekty wymyślone podczas I Wałbrzyskiego Hackatonu Software Niektóre z nich są naprawdę rewolucyjne, ale czy wejdą w życie. Przekonaj się na co wpadli młodzi ludzie podczas kilkugodzinnego maratonu.

Nowoczesność wkracza do wałbrzyskiej komunikacji miejskiej. Od 1 grudnia można kupić bilet na autobus przez telefon. Tłumaczymy krok po kroku jak to zrobić. To wcale nie jest trudne, a może bardzo ułatwić życie.

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie „Prezentowy zawrót głowy”. Do wygrania są cenne nagrody. Wystarczy jedynie zrobić zakupy za 20 zł w Kauflandzie przy ul. Długiej i błysnąć rymem do sformułowania „Coraz bliżej święta…”. Szczegółowy regulamin w naszej gazecie.

Bohater w szkole. O konspiracji i walce o wolną Polskę opowiadał major Bogdan Zdrojewski podczas kolejnej żywej lekcji historii zorganizowanej przez Stowarzyszenie Solidarność Polsko-Czesko-Słowacka.

Zachęcamy do kupna naszych dwóch wyjątkowych albumów: „Powiat na dawnych pocztówkach” w cenie 49,90 zł oraz „Wałbrzych na dawnych pocztówkach, tom 2” po promocyjnej cenie 39,90. Te wydawnictwa musisz mieć u siebie na półce.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, dużo kultury, kronika kryminalna i doniesienie z całego regionu. To wszystko i wiele więcej w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

4 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica