Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Zmniejszą ci żołądek. Szpital Sokołowskiego w Wałbrzychu jest drugim w Polsce, po placówce w Poznaniu, w którym wykonuje się endoskopowe zabiegi bariatryczne, czyli ESG. To wielka szansa dla osób cierpiących na patologiczną otyłość. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Fizycznie budowa zachodniej obwodnicy miasta ma się rozpocząć jesienią tego roku. W lutym natomiast zostanie prawdopodobnie ogłoszony przetarg na wyłonienie głównego wykonawcy tego wartego kilkaset milionów złotych zadania. W ZDKiUM tłumaczą nam dokładnie na jakim etapie są obecnie prace nad inwestycją.

Na „elektryku” po regionie. W Głuszycy i Jedlinie-Zdroju wypożyczysz niedługo rower elektryczny. I to za darmo. Powstaną też stacje ładowania. Wszystko po to, by pobudzić do aktywności. Znamy szczegóły tego ciekawego pomysłu.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w całym regionie. Zapraszamy na nasz szczegółowy przegląd tego, co wydarzyło się podczas 26 finału akcji Jurka Owsiaka. Przekonajcie się na własne oczy, że działo się mnóstwo ciekawego.

Problemy z z dostępem do danych związanych z rozkładem jazdy komunikacji miejskiej oraz możliwością zakupu doładowań w formie elektronicznej. Od tygodnia pasażerowie w Wałbrzychu nie mogą w pełni korzystać z e-usług, bo awarii uległ system. Trwa jego naprawa, a kłopoty mogą potrwać jeszcze kilka dni.

Policjanci z Wałbrzycha mają już nowoczesne urządzenie do walki z piratami drogowymi. To laserowy radar wyposażony w rejestrator video, który potrafi ustalić prędkość pojazdu z odległości nawet 1 km.

Zachęcamy do kupna naszych wyjątkowych albumów. Do nabycia jest już tak bardzo poszukiwany przez kolekcjonerów pierwszy tom książki „Wałbrzych na dawnych pocztówkach”. Mamy też specjalną promocję i niższe ceny dla tych, którzy zdecydują się kupić więcej niż jeden album. Warto z tego skorzystać.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, kultury, doniesienia z całego regionu i obszerna kronika kryminalna. Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski od poniedziałku w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

22 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica