Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Harcówki pogoń za blaskiem. Jest szansa, że ikona Wałbrzycha, schronisko, które zna chyba każdy w naszym mieście, zostanie na nowo otwarte. To byłoby dopiero coś. Piszemy o tym w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Tradycją są spotkania noworoczne w Zamku Książ, podczas których prezydent Wałbrzycha podsumowuje stary rok i snuje plany na najbliższe 12 miesięcy. O czym tym razem mówił Roman Szełemej?

Rusza kolejna odsłona akcji „Bezpieczny kierowca”. Na co w tym roku mogą liczyć kursanci? Kto zostanie przeszkolony? Kiedy odbędą się pierwsze kursy. Wszystko o Akademii Bezpiecznej Jazdy Piotra Starczukowskiego.

Dworce kolejowe będą jak nowe. Remont tego na Szczawienku prawdopodobnie zakończy się w marcu. Wiadomo już, że modernizacja czeka także dworzec Wałbrzych Główny na Podgórzu.

W Wałbrzychu obradował Związek Miast Polskich. W Książu spotkali się samorządowcy z wielu zakątków kraju. Dlaczego uważają, że wiele proponowanych przez rząd zmian jest dla gmin niekorzystnych?

Czy już wkrótce dojedziemy autobusem miejskim do Starych Bogaczowic? Trwają w tej sprawie rozmowy. Wójt giny i sami mieszkańcy bardzo, by chcieli żeby tak się stało. Co na to ZDKiUM w Wałbrzychu?

Kobieta tez może prowadzić biznes. Przekonywali o tym organizatorzy spotkania w Starej Kopalni, którzy radzili paniom m.in. jak zachować balans między pracą a życiem rodzinnym i jak być przy tym spełnioną mamą?

Zapraszamy do kupna naszych wyjątkowych albumów, w których prezentujemy stare pocztówki i zdjęcia Wałbrzycha oraz powiatu. Mamy dla czytelników niesamowitą promocję. Po szczegóły zapraszamy do redakcji.

W tym numerze nasz stały dodatek historyczny „Wałbrzyska Trybuna”, a także mnóstwo informacji sportowych, kulturalnych, garść doniesień z regionu i obszerna kronika kryminalna. Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski od poniedziałku do kupienia w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

29 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica