Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Połamał nogi niewinnej suczce. Luna długo cierpiała aż została zabrana właścicielowi i przewieziona do kliniki weterynaryjnej. Przeszła operację i jest szansa, że będzie chodzić. Dlaczego człowiek pobił psa? To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Duże pieniądze popłyną do gmin Aglomeracji Wałbrzyskiej na działania związane z rewitalizacją zdegradowanych obszarów. Na dużą dotację może liczyć choćby Jedlina-Zdrój, która otrzyma 1,6 mln zł. Kro jeszcze dostanie dotację?

Rusza modernizacja ul. Przemysłowej. To ostatni etap remontów dróg w ścisłym centrum Wałbrzych. Co zostanie zrobione i dlaczego ta inwestycja jest tak bardzo ważna dla zmotoryzowanych? Kierowcy nie będą mieli prawa narzekać.

Podziemia muszą poczekać. Nie udał się kolejny przetarg na zabudowę wejścia turystycznego do zlokalizowanych na poziomie -50 m podziemi Książa. Co teraz? Czy o zwiedzaniu tego, co kryje się pod zamkiem możemy zapomnieć?

Wałbrzych będzie coraz lepiej oświetlony. Gdy zakończył się projekt SOWA, zrobiliśmy jako miasto olbrzymi skok jakościowy pod względem oświetlenia ulic. Niebawem to powtórzymy, bo wkrótce zostanie zamontowanych blisko 1500 nowych latarni.

Honorowa Japonka. Światowej sławy pianistka Atsuko Seta odebrała w końcu tytuł „Honorowego Obywatela Szczawna-Zdroju”. Co więcej artystka kupiła dom w tej uzdrowiskowej miejscowości. To zaszczyt dla Szczawna.

Dlaczego przyjazd do Wałbrzycha zawsze wzrusza Olgę Tokarczuk? Co pisarka robiła niedawno w Książu i dlaczego pewnego dnia była tylko pretekstem do wielu fotografii? Gdy pojawiła się w zamku Sala Maksymiliana natychmiast zapełniła się ludźmi.

Cały czas namawiamy do kupna naszych wyjątkowych albumów, w których odnajdziesz dawny świat Wałbrzycha i powiatu zatrzymany na fotografiach sprzed 100 i więcej lat. Mamy dla was wyjątkową promocję na zakup dwóch lub trzech albumów.

Oprócz tego mnóstwo sportu, kultury, doniesień z całego regionu i obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

12 lutego 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica