Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Dzieciaki mają gest. Uczniowie III a ze szkoły podstawowej nr 21 w Wałbrzychu pokazali, że potrafią pomagać, a przy okazji mocno się zmobilizować podczas zbiórki groszówek. To nasz temat z okładki, bo o dobry rzeczach zawsze warto dużo i głośno mówić. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Śmieci skrzydeł nie mają to ogólnopolska akcja, w której chodzi o sprzątanie po sobie w górach odpadków. Niby prozaiczna rzecz, o której jednak nie wszyscy pamiętają. Projekt zostanie zainaugurowany w schronisku Andrzejówka.

Autobusem i pociągiem pojedziesz na jednym bilecie, tzw. zintegrowanym. Tłumaczymy o co w tym wszystkim chodzi i w jaki sposób bilet będzie działał. To ma być ułatwienie nie tylko dla turystów, ale dla wszystkich podróżujących koleją i komunikacją miejską.

W Wałbrzychu mniej osób korzysta z opieki społecznej. MOPS podsumował miniony rok. Niektóre statystyki mogą cieszyć, ale są też liczby, które wciąż niepokoją, bo choćby dzieci objętych opieką jest nadal dużo.

Sezon na pracę wakacyjną rozpoczęty. Myślisz o wyjeździe za chlebem? To doskonały moment, żeby znaleźć naprawdę niezłą przystań gdzieś w Europie. Za przyzwoite pieniądze, ale podejmując prace za granicą trzeba uważać.

Rozpoczęła się przebudowa kolejnego odcinka ul. Niepodległości w Wałbrzychu. To już piąta drogowa inwestycja w tej części miasta realizowana wspólnie przez samorząd i Kopalnię Surowców Skalnych w Bartnicy.

W tym tygodniu w gazecie znajdziecie nasz stały dodatek historyczny, „Wałbrzyską Trybunę”, a w nim: o tym, że na oparzenia najlepszy był olej lniany i koniak, o dziejach wałbrzyskiego teatru i o historii Wieży Anny w Szczawnie-Zdroju.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, sporo kultury, garść doniesień z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

5 marca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica