Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Poznaliśmy kolejnych ambasadorów naszego miasta. To już 7 edycja tych prestiżowych wyróżnień. Kto w tym roku zasłużył na wyróżnienie? Poznajcie sylwetki wyjątkowych osób. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Rusza 20 edycja Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2017. Od 14 marca do 20 kwietnia czekamy na zgłoszenia. Uroczystą galę zaplanowaliśmy 11 maja w Zamku Książ. Wszystkie szczegóły w najnowszym numerze Tygodnika.

Krajobraz po pożarze Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie-Zdroju. Co do tej pory ustalono, jakie są straty, co z uzdrowiskowym charakterem miejscowości, jak się mają kontrakty z NFZ? Odpowiadamy na te trudne pytania.

Przy ul. Ogrodowej powstały nowe mieszkania chronione. Dla kogo je wybudowano, ile osób tam zamieszka, jakie warunki czekają na nowych lokatorów?  Inwestycję przy wsparciu BGK zrealizowała gmina.

Wraca program „Pierwszy Biznes” czyli wsparcie dla chętnych, chcących założyć swój biznes. Mogą oni zaciągnąć niskooprocentowaną pożyczkę. Na finansową pomoc, np. na utworzenie nowych miejsc pracy dla bezrobotnych mogą z kolei liczyć działający już na rynku przedsiębiorcy.

Z Antracytem zwiedzisz region. Jeśli jesteś zakochany w kolei to propozycja dla ciebie. Jeśli nie, to może dasz się oczarować? Muzeum w Jaworzynie Śląskiej zapraszam na niesamowitą podróż linią kolejową nr 286 na trasie Wałbrzych – Kłodzko.

Przenieśmy się w czasie. SM Podzamcze obchodzi w tym roku 40-lecie istnienia, a działający przy niej OSK zaprasza do siebie na niespotykane wystawy archiwalnych zdjęć z życia osiedla. Co miesiąc zachwycą nas czym innym.

Zachęcamy do kupna naszych ekskluzywnych albumów w znacznie obniżonych cenach. Zestaw trzech książek możesz już mieć za niecałe 110 zł. To hit cenowy, którego nie wolno przegapić.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, kultury, garść doniesień z całego regionu i obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

12 marca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica