Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Pamiętają o papieżu. Na stadionie w Wałbrzychu po raz 14 odbyła się Msza Papieska. Tłumy wiernych wspominały Jana Pawła II, a nabożeństwo koncelebrował papieski sekretarz, arcybiskup Mieczysław Mokrzycki. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Explore wAubrzych, czyli wspólny bilet do kilku atrakcji miasta. Jak z tego skorzystać, ile można zaoszczędzić i co dzięki jednej wejściówce zyskamy i jakie obiekty zwiedzimy w Wałbrzychu? To wszystko w pigułce.

Otworzą dworzec kolejowy Wałbrzych-Szczawnieko. Inwestycja już finiszuje. Na 16 kwietnia miasto zaplanowało otwarcie. Po kilkudziesięciu latach dworzec ponownie ożyje. Niektórzy mogą go nie poznać.

Brylantowe serduszko dla przychodni. RWS Biały Kamień – Konradów nie przestaje wyróżniać kolejnych podmiotów. Tym razem zaszczytne wyróżnienie spotkało przychodnię zdrowia Śródmieście – Biały Kamień. Za co placówka została wyróżniona.

Naprawią to, co woda zniszczyła. Aż 37 samorządów z całego województwa odebrało promesy na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. W tym gronie są też gminy z powiatu wałbrzyskie. Które i co za przyznane środku zostanie w nich zrobione?

Najlepsze projekty nagrodzone w budżecie partycypacyjnym powiatu wałbrzyskiego. Sprawdź, na które pomysły najchętniej głosowali internauci. Wygrał projekt Głuszycy – poczekalnia multimedialne Infoludek.

Rozpoczyna się sezon w Arboretum w Wojsławicach. Przekonaj się co cie czeka jeśli zawitasz to tego niesamowitego miejsca w najbliższy weekend. Na gości czeka mnóstwo atrakcji, nic tylko korzystać.

W tym tygodniu razem z naszą gazetą historyczny dodatek „Wałbrzyska Trybuna”, a w nim o początkach osiedla Piaskowa Góra, o budowlanym boomie lat 20 zeszłego stulecia, który zauważalny był także w Wałbrzychu oraz o wielkim otwarciu Muzeum Regionalnego (Heimatmuseum).

Oprócz tego jak zwykle u nas dużo sportu, mnóstwo kultury, doniesienia z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

9 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica