Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Kwestowali z nadzieją. W miniony piątek z wałbrzyskiego Hospicjum im. Jana Pawła II wyruszyły dziesiątki wolontariuszy, by zbierać pieniądze na dzieci potrzebujące pomocy. Miasto na chwilę zamieniło się w Pola Nadziei. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Bezrobocie w regionie wciąż maleje. W lutym tego roku wynosiło zaledwie 6 proc. Jakie czynniki mają wpływ na spadek liczby osób pozostających bez pracy i na co bezrobotni na Dolnym Śląsku mogą liczyć w najbliższym czasie, żeby znaleźć zatrudnienie.

W Pałacu Jedlinka pokazali niezwykłą książkę sprzed ponad 350 lat, na której wzorowała się nawet… NASA. To dzieło autorstwa Kazimierza Siemienowicza. Spotkanie zainaugurowało specjalny cykl, podczas którego w Jedlince pokazywane będą dzieła zakupione poza granicami naszego kraju, a które związane są z Polską w rozmaity sposób.

Posprzątajmy Wałbrzych. Jesteś gotów, by ruszyć w miasto z grabiami, łopatami i workami na śmieci? Jeśli tak, podpowiadamy jak najlepiej to zrobić, czyli gdzie będą znajdować się punkty dystrybucji narzędzi podczas sobotniej akcji „Czysty i Zielony Wałbrzych”.

Geo-ogródek już wkrótce dostępny. Przy Starej Kopalni powstaje nowa atrakcja, która może okazać się wielkim hitem dla turystów. Trwają prace przy uruchomieniu ogródka w formie wielkiego profilu geologicznego.

Polska wiosna w Książu. Znamy program jubileuszowego XXX Festiwalu Kwiatów i Sztuki. Będzie się działo mnóstwo ciekawych rzeczy – znanych z poprzedniej edycji, ale też zupełnych nowości. Zobaczcie co was czeka od 30 kwietnia do 3 maja.

Zachęcamy do kupna naszych historycznych albumów promocyjnych cenach. „Wałbrzych na dawnych pocztówkach” (dwa tomy) oraz „Powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach”. Te wydawnictwa po prostu trzeba mieć w domu.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo, sportu, dużo kultury, doniesienia z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

16 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica