Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Festiwal Kwiatów i Sztuki zakończony. To nasz temat z okładki. Nie mogło być inaczej, skoro to była XXX, jubileuszowa edycja tej wyjątkowej imprezy. Jakie atrakcje czekały na gości odwiedzających podczas majówki Książ? O czym jeszcze u nas przeczytacie?

W Wałbrzychu, podobnie jak w setkach innych miast w całym kraju obchodzono 227 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Jak uroczystości wyglądały pod Pomnikiem Niepodległości, przy którym spotkali się uczestnicy obchodów?

Solidarni z rodzicami niepełnosprawnych. Wałbrzyszanie pokazali, że jednoczą się z ludźmi, którzy wychowują dzieci z różnym stopniem niepełnosprawności. Również z osobami, które protestują w Sejmie.

Maszyny pokazały moc. Przez cztery dni wałbrzyska Stara Kopalnia była pełna ludzi, a to wszystko za sprawą wyjątkowego wydarzenia. Można było oglądać m.in. samochody rajdowe, zabytkowe i specjalistyczne. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Oni naprawdę jeżdżą bezpiecznie. To jedyna na Dolnym Śląsku długofalowa kampania na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Walka o główne trofeum w ramach akcji „Bezpieczny Kierowca” już w czerwcu, a my ostatnio poznaliśmy finalistów, którzy powalczą o najważniejsze laury.

W tym tygodniu w naszej gazecie specjalny dodatek Wałbrzyska Trybuna, a w nim o otwieranym z pompą muzeum, o palmiarni księcia von Pless, o wałbrzyskiej kaflarni oraz wspomnienia z czasów wyzwalania Wałbrzycha po II wojnie światowej.

Oprócz tego jak zwykle u nas dużo, sportu kultury, doniesienia z regionu i obszerna kronika kryminalna. Najnowszy numer Tygodnika Wałbrzyskiego od poniedziałku można kupować w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

7 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica