Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Najlepsi z Muflonami. Niech nikogo nie zdziwi nasz temat „jedynkowi”. Celebrujemy 20. edycje Plebiscytu Gospodarczego Muflony 2017. Wszystko o tym prestiżowym konkursie na naszych stronach. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Mamy rondo im. Unii Europejskiej. To na wjeździe do Wałbrzycha od strony Wrocławia. Inicjatorem nadania takiej właśnie nazwy był prezydent miasta Roman Szełemej. Bo Wałbrzych jest w dużym stopniu beneficjentem unijnych środków.

Piętnastka bezkonkurencyjna. Szkoła wygrała czwartą edycję Rajdu po Strefie. W pokonanym polu zostawiła 11 innych placówek oświatowych z całego regionu, zdobywając maksymalną ilość punktów. O co chodziło w tym rajdzie?

Patriotycznie z charytatywnym akcentem. Wałbrzyskie Zrzeszenie Wolność i Niezawisłość zaprasza na niecodzienne widowisko poetycko-muzyczne. Przy tej okazji będą też zbierane środki na odbudowę Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie-Zdroju.

Mają instrumenty do walki z nałogiem. Od stycznia tego roku w Polsce obowiązuje nowa ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Daje ona samorządom nowe możliwości walki z nałogiem. Jakie?

Zachęcamy do odwiedzin kwitnącego Arboretum, które zachwycające jest przez cały sezon, ale w maju zazwyczaj budzi największe zainteresowanie. Podopowiadamy na co zwrócić uwagę, co koniecznie trzeba zobaczyć i kiedy najlepiej tam jechać.

Ortografia nie ma dla nich tajemnic. Uczniowie z kilku wałbrzyskich i nie tylko szkół wzięli udział w konkursie powiatowym „W krainie ortografii”. Dzieci zmagały się z „ó”, „rz” i „ch”, a w oczekiwaniu na ogłoszenie wyników obejrzały przedstawienie.

W dalszym ciągu można u nas kupować pięknie wydane albumy o Wałbrzychu i powiecie wałbrzyskim. Na kartkach pocztowych sprzed stu lat zobaczycie miejsca, które doskonale znacie, ale w innych odsłonach. Zapraszamy do kupowania tych ekskluzywnych wydawnictw w promocyjnych cenach.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo, sportu, doniesienia ze świata kultury, garść informacji z regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego, który od poniedziałku można kupować w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

14 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica