Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Ruszy budowa ważnej drogi. Chodzi o część Trasy Sudeckiej, a dokładnie obwodnicę Boguszowa-Gorc i remont fragmentu ul. 1 Maja na Sobięcinie. Jak ma wyglądać ta inwestycja i na co muszą przygotować się kierowcy o tym w naszym tekście z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Tyle pieniędzy dawno Dolnośląski Urząd Wojewódzki nie przeznaczył na zabytki. W ciągu ostatnich lat sumy nie przekraczały miliona złotych. W 2018 roku będzie to aż 5,5 mln zł. Które zabytkowe budowle z naszego regionu otrzymają wsparcie wojewody?

Pewnemu mężczyźnie zatrzymanemu przez policjantów z Wałbrzycha „trochę się nabierało”. Nie dość, że jechał bez prawa jazdy, to jeszcze mundurowi znaleźli w jego portfelu narkotyki. Jakby tego było mało 32-latek wiózł nastolatkę poszukiwaną za ucieczkę z młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

Zastanawiałeś się w jaki sposób zorganizować Dzień Dziecka swoim pociechom? Zrobią to za ciebie w Zamku Książ, gdzie 1, 2 i 3 czerwca na uczestników zabawy czeka masa atrakcji. Na co mogą liczyć dzieciaki?

Dni Wałbrzycha zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi porcja niesamowitej zabawy. Prezentujemy dokładny progra dwudniowej imprezy z podziałem na godziny. Dzięki nam na pewno się nie zgubisz w gąszczu atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Trwa wiosenna ofensywa drogowa. Ruszył długo wyczekiwany remont ul. Kamienieckiej. Na skrzyżowaniu przy wylocie z Wałbrzycha w kierunku Kłodzka powstanie rondo. Trwają też inne prace na drogach Wałbrzycha. W niektórych miejscach będą opóźnienia.

Byłeś na spacerze historycznym na Starym Zdroju i brałeś udział w urodzinach ul. Armii Krajowej? Przypominamy jak było, co się wydarzyło w piękny sobotni dzień i jakie atrakcje czekały na mieszkańców tej dzielnicy Wałbrzycha.

Jak zwykle zachęcamy do kupna naszych historycznych albumów, w których prezentujemy stare zdjęcia Wałbrzycha oraz powiatu wałbrzyskiego. Przy zakupie trzech tomów proponujemy niewiarygodnie niską cenę za cały pakiet książek.

Oprócz tego ja zwykle u nas mnóstwo sportu, kultura, doniesienia z regionu i obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

21 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica