Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Policjanci z Wałbrzycha rozpracowali pięcioosobową szajkę zajmującą się wyłudzaniem kredytów na zakup sprzętu RTV. W te sposób oszuści przywłaszczyli urządzenia elektroniczne o łącznej wartości blisko 200 tys. zł. To nasz temat okładkowy. O czym jeszcze u nas przeczytacie.

Na Nowym Mieście rozpoczęła się budowa żłobka. Przy ul. Truskawieckiej powstanie obiekt, z którego cieszą się rodzice najmłodszych dzieci. Dzięki tej inwestycji dzielnica zyska na atrakcyjności.

Piąty wałbrzyski kościół konsekrowany. Niewielu o tym wie, ale świątynia na Gaju może poszczycić się tym tytułem. W uroczystościach wziął udział biskup świdnicki Ignacy Dec. Co konsekracja oznacza dla kościoła?

Chcą bezpłatnych parkingów pod wałbrzyskimi szpitalami. Radni PiS nie ustają w działaniach, by przekonać do swoich racji i uchwalić w mieście nowe prawo. Zbierają w tej sprawie podpisy.

Ministerstwo nie zapomina o małych gminach, które ucierpiały w wyniku klęsk żywiołowych. Miejscowości z powiatu wałbrzyskiego otrzymają pieniądze na remonty dróg i modernizację uszkodzonych budynków. Które gminy mogą liczyć na wsparcie.

W Książu odbędzie się spotkanie promujące powieść „Jaworowi ludzie” autorstwa wałbrzyszanki Joanny Żak-Bucholc. Akcja powieści rozgrywa się w księstwie świdnicko-jaworskim w połowie XIV w. Więcej szczegółów na spotkaniu.

Odlotowe Dni Wałbrzycha. Zobaczcie jak bawiliśmy się w zeszły weekend w Starej Kopalni i jakie atrakcje czekały na mieszkańców. Oprócz występów gwiazd każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Zachęcamy do zakupu naszych wyjątkowych albumów wydanych w twardej oprawie i na kredowym papierze. To dla miłośników historii pozycja obowiązkowa. Teraz upicie książki w obniżonych cenach. Aż żal nie skorzystać z takiej promocji.

Ponadto u nas mnóstwo sportu, doniesienia kulturalne, garść informacji z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

28 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica