Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Ponad milion na zabytki. Ta uchwała wywołała sporo emocji. Miejscy radni sporo pieniędzy postanowili przeznaczyć na remonty zabytkowych kościołów w Wałbrzychu. Dofinansowanie otrzymał zaledwie jeden budynek niesakralny. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Hochbergowie na ziemi przodków. Książę Bolko wraz z księżną Lilli von Pless zakończyli swoją podróż po Śląsku. W tym czasie odwiedzili m.in. Zamek Książ. Co robiła w Wałbrzychu książęca para?

Jest nowy kandydat na prezydenta Wałbrzycha, który niczego i nikogo się nie boi. Nazywa się Ireneusz Zyska i ma poparcie Prawa i Sprawiedliwości. Co obiecuje wałbrzyszanom poseł partii Wolni i Solidarni?

Po czasie rozkwitu różaneczników i azalii w Arboretum w Wojsławicach przyszedł czas piwonii. W niedzielę, 10 czerwca, warto wybrać się do tego ogrodu, by napawać się pięknem przyrody. My podpowiadamy jak to najlepiej zrobić.

Szczawno-Zdrój jak za dawnych lat, czyli zbliżają się XXXVIII Dni Miasta, które w tym roku odbędą się w weekend 9-10 czerwca. Jak zwykle na odwiedzających tę uzdrowiskową gminę czeka mnóstwo atrakcji. Zobacz nasz przewodnik po święcie miasta.

Juvenalia PWSZ przyciągnęły tłumy wałbrzyskich żaków. Studenci odebrali klucze do miasta i przez dwa dni bawili się w rytmach gorącej muzyki. W tym roku królował rap, a do łez bawił Grzegorz Halama.

W tym tygodniu nasz specjalny dodatek historyczny – Wałbrzyska Trybuna, a w nim o specjaliście od budzenia, druga część o początkach osiedla Piaskowa Góra i wszystko o pomniku na placu Kościelnym.

Zachęcamy do zakupu naszych wyjątkowych albumów. Po pięknie wydane książki o regionie zapraszamy do redakcji Tygodnika Wałbrzyskiego. Na kupujących czekają spore rabaty. Aż żal z nich nie skorzystać. Szczegóły w gazecie.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, kultury, obszerna kronika kryminalna i garść doniesień z całego regionu. To wszystko i wiele więcej w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

4 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica