Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Nie będzie prohibicji. 1350 – taki limit zezwoleń na sprzedaż alkoholu obowiązuje obecnie w Wałbrzychu. Co ciekawe, punktów prowadzących handel napojami wyskokowymi funkcjonuje w mieście „tylko” 829. Co to tak prawdę oznacza? Dowiedz się z najnowszego Tygodnika Wałbrzyskiego. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Czy unijni urzędnicy nam pomogą? W zeszłym tygodniu przedstawiciele Komisji Europejskiej gościli w Wałbrzych, rozmawiali z samorządowcami, debatowali i… Czy coś konkretnego już ustalono?

Ogród, co pobudza zmysły. To fantastyczne miejsce. Przy PSP 15 powstał ogród sensoryczny, którego zadaniem jest oddziaływanie na nasze zmysły: smak, węch, słuch, wzrok i dotyk. Projekt zrealizowano w ramach Funduszu Toyoty.

Wskazali lokalne autorytety. Młodzież z kilku powiatów mogła się wykazać kreatywnością w poszukiwaniu osób, które zasługują na to, by ich naśladować. Takich lokalnych „mistrzów”. Jak poszły poszukiwania w specjalnym konkursie?

W Głuszycy otwarto krytą pływalnię w ramach wojewódzkiego programu „Dolnośląski Delfinek”. Z basenu będą mogli korzystać nie tylko uczniowie pobliskiej szkoły, ale osoby niepełnosprawne, a także po godzinach lekcyjnych mieszkańcy gminy.

Prezydent Szełemej otrzymał absolutorium z wykonania budżetu za zeszły rok, co chyba dla nikogo nie stanowiło niespodzianki. Choć znalazło się czworo radnych, którzy zagłosowali „przeciw”. Co im się nie spodobało w rządach gospodarza miasta?

Tradycyjnie zachęcamy do kupna naszych historycznych albumów, które cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Wałbrzych i powiat na dawnych pocztówkach to książki, które każdy szanujący się miłośnik regionu powinien mieć na półce u siebie w domu. Teraz mamy dla wszystkich promocyjną cenę albumów.

O czym jeszcze u nas przeczytacie? Jak zwykle mnóstwo sportu, doniesienia kulturalna, garść informacji z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

25 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica