Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Spłynie na nas deszcz kasy. Ponad 240 mln zł – tyle pieniędzy w ciągu kilku najbliższych lat zostanie wydanych na rewitalizację Wałbrzycha. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze przeczytanie w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim.

Czekając na rządowa pomoc w ramach dwóch programów: 500+ i Dobry start nie można zapomnieć o formalnościach, które należy spełnić, aby w ogóle myśleć o otrzymaniu pieniędzy. Przypominamy, co trzeba zrobić, żeby dostać fundusze od państwa.

To był ważny dzień dla Książ. Dzięki podpisanej umowie między zamkiem a Kolejami Dolnośląskimi finansowo skorzystają turyści. Wystarczy, że kupią bilet „tam i z powrotem”, odwiedza Książ, a w kieszeniach zostanie im sporo pieniędzy.

Trasa Sudecka pod znakiem zapytania. Wykonawcy chcą dwa razy więcej pieniędzy niż przewidują samorządy na zbudowanie obwodnicy Boguszowa-Gorc i remont ul. 1 Maja w Wałbrzychu. Co dalej z ta inwestycją?

„Zwiedzacze” na pograniczu. Członkowie Dolnośląskiego Towarzystwa Miłośników Zabytków wyruszyli w teren. Zobacz gdzie byli, co robili i czym się raczyli podczas przerw w przemierzaniu Opolszczyzny i Górnego Śląska.

Sztuka jest energią. Spotkania ze światowej klasy twórcami. Performanse na przystanku, ulicy, w parku. W pełnym słońcu lub podczas całkowitego zaćmienia Księżyca. Spacery ornitologiczne o świcie. Tak wyglądał 8 Międzynarodowy Festiwal Sztuki Efemerycznej Konteksty w Sokołowsku. Działo się naprawdę wiele ciekawego.

Goprowcy z grupy wałbrzysko-kłodzkiej mogą pochwalić się nowym sprzętem. Ratownicy otrzymali niedawno specjalistyczne nosze, które są lekkie i bardzo funkcjonalne. Zastąpią dotychczas stosowane tzw. nosze francuskie.

Tradycyjnie zachęcamy do kupna naszych wyjątkowych albumów, a w których publikujemy stare zdjęcia Wałbrzycha oraz miejscowości powiatu wałbrzyskiego. Tylko u nas dużo niższa cena przy zakupie trzech książek. Skorzystaj z tej wyjątkowej promocji.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, doniesienia kulturalne, garść informacji z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupować w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

6 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica