Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Dawno tak się nie paliło. Na granicy Wałbrzych i Jedliny-Zdroju wybuchł groźny pożar. Do jego ugaszenia potrzebny był nawet samolot, a strażacy walczyli z żywiołem kilkadziesiąt godzin. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie.

Ulica de Gaulle’a jak nowa. Po ponad roku otwarta tę drogę po kompleksowym remoncie. Jakie jeszcze ulice i jezdnie będą w mieście wkrótce remontowane. Mówił o tym prezydenta Wałbrzycha Roman Szełemej podczas spotkania z mieszkańcami.

Poszukiwania powoli przynoszą spodziewane efekty. Przez kilka dni w Zamku Grodno pracowali archeolodzy. Czego szukali? Pozostałości po kolejnych wojnach, które toczyły się yu przed wieloma wiekami.

Po co do Wałbrzycha przyjechał premier Mateusz Morawiecki i co obiecywał wałbrzyszanom? Jakie pomysły na miasto ma Ireneusz Zyska, kandydat PiS na prezydenta Wałbrzycha oraz komu i dlaczego wręczył żółte kartki, a nawet jedną czerwoną.

Chwycili za grabie i miotły. Bez rozgłosu i zbędnej pompy członkowie Dolnośląskiego Towarzystwa Miłośników Zabytków wzięli się do roboty i uprzątnęli ruiny Starego Książa. Wywieźli dziesiątki kilogramów śmieci.

W tym tygodniu nasz historyczny dodatek Wałbrzyska Trybuna, a w nim: o znanych Polakach, którzy gościli w dawnym Wałbrzychu, o szpitalu dziecięcym na Gaju i o trolejbusie na Piaskowej Górze.

Zobacz jak wyglądało barwne otwarcie pumptracka w Jedlinie-Zdroju. Kompleks Active wzbogacił się o nowe urządzenia. Wszystko po to, by móc na świeżym powietrzu spędzić miło czas relaksując się i korzystając z nowych atrakcji.

Zachęcamy do kupna naszych historycznych albumów, a w których na dawnych pocztówkach prezentujemy Wałbrzych i powiat wałbrzyski. Dla chętnych, którzy kupią trzy książki mamy specjalne ceny promocyjne.

Oprócz tego jak zwykle u nas dużo sportu, kultury, doniesienia z całego regionu, obszerna kronika kryminalna oraz wiele więcej. Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski od poniedziałku do kupienia w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

17 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica