Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Radzili sobie bez samochodów. To coraz popularniejszy dzień, w którym kierowcy przesiadają się ze swoich czterokołowych „krążowników” na dwa kółka. Jak wyglądał dzień bez samochodu w Wałbrzychu? To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Wałbrzych Plus, czyli mieszkanie dla każdego. Jeśli plan powiedzie się, za kilka lat przybędzie w mieście 1000 nowych lokali komunalnych, socjalnych oraz chronionych. To byłby mieszkaniowy skok. Czy jest na to szansa?
Otwarcie podziemi w Książu tuż-tuż. Poznaliśmy ceny biletów w różnych konfiguracjach. Dla tych, co chcieliby zjechać wyłącznie pod ziemię i dla turystów, którzy chcą zobaczyć wszystko, co tylko możliwe. Sprawdź ceny biletów.
Wielka szansa dla tych wałbrzyszan, którzy zamierzają zadbać o czyste powietrze. Już 1 października rusza nabór wniosków o refundację kosztów zmiany ogrzewania z węglowego na gazowe lub elektryczne. Poznaj szczegóły.
Znani politycy odwiedzili Wałbrzych wspierając swoich kandydatów w wyborach samorządowych. Byli Adrian Zandberg z Partii Razem oraz Barbara Nowacka, liderka Inicjatywy Polskiej. Co obiecali wyborcom?
Aż trudno w to uwierzyć, ale szpital ginekologiczny w Wałbrzychu kończy w tym roku 70 lat. W ciągu tylko kilku dekad w placówce na świat przyszło 140 tys. maluchów. Szpital ma ciekawą historię, a początkowo leczyli się tam… więźniowie obozów koncentracyjnych.
Jak zwykle zachęcamy do kupna naszych albumów historycznych, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat na dawnych pocztówkach. Przy zakupie trzech pięknie wydanych książek mamy dla naszych czytelników specjalne rabaty. Sprawdź jakie?
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, kultura, doniesienia z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

24 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica