Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Nowe mieszkania pod Chełmcem? To żadna utopia, ale realny plan, który za trzy lata może zostać zostać zrealizowany. Wkrótce w Wałbrzychu może powstać 560 nowych mieszkań komunalnych. O tym w naszym tekście na okładce najnowszego Tygodnika Wałbrzyskiego, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

W małym Czarnym Borze powstał wielki obiekt, którzy już zachwyca wiele osób. W gminie otwarto nartorolkostradę. Cieszą się nie tylko sportowcy, ale także mieszkańcy lubiący jeździć na rolkach czy biegać.
Smog – czy mamy pomysł jak z nim walczyć. Mówią o tym w firmie DZT Service, która od lat zajmuje się modernizacją istniejących i budową nowych lokalnych źródeł ciepła, spełniających wszelkie wymogi ochrony środowiska.
Ławeczka dla mądrej głowy. W Szczawnie-Zdroju stanął wyjątkowy mebel. To „zaczytana ławeczka”, czyli kolorowa oraz interaktywna ławka, która ma promować czytelnictwo i zachęcać do sięgania po książki.
Parkingowe zamieszanie. Czy za niektóre parkingi w Wałbrzychu nie powinniśmy płacić? To nie takie proste, ale… Wojewódzki Sąd Administracyjny orzekł, że zarządzenie prezydenta miasta dotyczące niektórych miejsc postojowych jest… nieważne. Co to oznacza?
Pomaszerowali do Harcówki. Po raz szósty zorganizowano Marsz Seniora, imprezę nie tylko dla starszaków, która na tyle już się rozwinęła, że bierze w niej udział mnóstwo osób. W tym roku piechurzy „ciągnęli” do wyremontowanej niedawno Harcówki.
Koszykarze Górnika Trans.eu udanie zainaugurowali rozgrywki w I lidze. W pierwszym meczu nowego sezonu pokonali na własnym parkiecie Pogoń Prudnik. Spotkanie było niezwykle zacięte, a rozstrzygnęło się dopiero w końcówce. Co to były za emocje!
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, kultury, doniesienia z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

1 października 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica