Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Kto na prezydenta, burmistrza i wójta? Przyglądamy się kandydatom na najważniejsze stanowiska w gminach powiatu wałbrzyskiego. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Anioły trafiły we właściwe ręce. Pomagają bezinteresownie tym, którzy tego wsparcia potrzebują. Zostali właśnie nagrodzeni, a za to, co robią dla Hospicjum im. Jana Pawła II w Wałbrzychu należą im się wielkie słowa uznania.
Biznes odpowiedzialny społecznie to coraz powszechniejsza praktyka w wielu firmach. Jak podchodzą do tego w Grupie DZT? Wspierają rozmaite inicjatywy, nie tylko o zasięgu lokalnym, ale również regionalnym.
Jak to możliwe, że kobieta wjechała pod prąd na ul. Noworudzkiej? Możliwe! Po kilkusetmetrowej jeździe po nie swoim pasie doprowadziła do wypadku, w którym ucierpiały trzy osoby. Szczęście w nieszczęście, że nikomu nic poważnego się nie stało.
Pomagają dzikim zwierzętom. Jest taka fundacja w naszym regionie, dla której los zwierząt zamieszkujących lasy nie jest obojętny. W powiecie wałbrzyskim nie ma ośrodka rehabilitacji dzikich zwierząt, a bardzo by się przydał.
Minister sportu i rekreacji odwiedził region. Witold Bańka był w Czarnym Borze i Wałbrzychu, wiele mówił, ale nie usłyszeliśmy żadnych konkretnych deklaracji. Tak naprawdę nie wiadomo po co przyjechał.
W tym numerze nasz specjalny dodatek „Wałbrzyska Trybuna”, a w nim o domu profesorów, czyli barokowej perle z Głuszycy, o znanych Polakach, którzy odwiedzili Wałbrzych, o 120-leciu wałbrzyskich tramwajów i ogródku jordanowskim na Nowym Mieście.
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, kultura, doniesienia z całego regionu i obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

8 października 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica