Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Wybieraliśmy! Za nami wybory samorządowe 2018 roku. Głosowaliśmy na radnych różnego szczebla oraz gospodarzy miast. Miłym zaskoczeniem w całym kraju okazała się frekwencja, która przekroczyła 50 proc. O czym jeszcze przeczytanie w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim?

Zamek Książ został oficjalnie jednym z 7 duców Polski na 100 lat niepodległości. Prezes zamku Anna Żabska odebrała prestiżową nagrodę przyznaną przez World Travel Show w Warszawie podczas uroczystej gali.

Posadzili żonkile. Kilkuset uczniów z wałbrzyskich szkół, a także przedszkolaki i podopieczni warsztatów terapii zajęciowej wzięli udział w akcji „Pola nadziei”. Kwiaty symbolizujące nadzieję, życie i lepsze jutro sadzono przy Hospicjum im. Jana Pawła II.

Nowe miejsca dla najmłodszych. W zeszłym tygodniu otwarto w Wałbrzychu przedszkole przy ul. Limanowskiego. Z usług tej placówki codziennie będzie korzystać 80 dzieci. Zakończyły się też pracy przy żłobku przy ul. Truskawieckiej.

Wojsko będzie stacjonowało w Wałbrzychu. To już pewne, że bazą mundurowych będzie budynek na Podgórzu, gdzie dawniej był internat i mieściła się fundacja. Co to tak naprawdę oznacza dla Wałbrzycha?

Ponad tysiąc nowych miejsc w żłobkach i klubach malucha. Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy rozstrzygnął kolejny konkurs, a beneficjenci z całego regionu wzięli udział w uroczystym ogłoszeniu wyników, które odbyło się w wałbrzyskiej Starej Kopalni.

Pół wieku stuknęło podstawówce numer 3 w Głuszycy. Były kwiaty, życzenia, wspomnienia oraz okolicznościowa wystawa. Nie obyło się bez wzruszeń i przemiłych spotkań byłych absolwentów szkoły.

W Szczawnie-Zdroju kończą realizację programu Kawka. W latach 2015-2018 podpisano z mieszkańcami ponad 220 umów na dofinansowanie wymiany pieców węglowych na ekologiczne. To znacznie wpłynęło na poprawę powietrza w uzdrowisku.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu i kultury. Doniesienia z całego regionu, a także obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

22 października 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica