Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

W wałbrzyskiej fabryce Toyoty rozpoczęto produkcję przekładni do napędu hybrydowego. Co to oznacza dla miasta i regionu, a także dla globalnej motoryzacji? To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie? 

Cały czas pracują nad tym, by ułatwić życie kierowcom. Mowa o Inteligentnym Systemie Transportu, który lada dzień zostanie uruchomiony w Wałbrzychu. Ludzie za kółkiem mają przekonać się o usprawnieniach niemal na każdym skrzyżowaniu.

Powoli finiszuje remont Parku Rusinowa. Wykonawca ma za sobą już wiele zaplanowanych prac, a po zakończeniu inwestycji to miejsce ma zmienić się nie do poznania. To rewitalizacja następnego parku w mieście.

Głuszyca kupiła dwa nowe autobusy i od marca pojazdy mają pojawić się na ulicach miasta. Mieszkańcy i turyści już nie mogą się doczekać, gdy autobusy dowiozą ich do najdalszych zakątków miejscowości, a także do centrum przesiadkowego.

Poświętujmy dla Niepodległej. Mamy dla was dokładny rozkład jazdy co będzie działo się w Wałbrzychu i okolicach w związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Warto być razem i cieszyć się z wolności podczas rozmaitych wydarzeń.

Lubicie polskie komedie? Dzięki nam zobaczycie przedpremierowy pokaz filmu „Planeta Singli 2. Po raz ostatni w tym roku zapraszamy do Cinema City na Ladies Night. To już w najbliższy czwartek. Mamy dla was cztery podwójne wejściówki. Co trzeba zrobić, by zdobyć bilety? Czytajcie w naszej gazecie.

Zachęcamy do kupna niecodziennych albumów, w których prezentujemy Wałbrzych oraz powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach. Przy zakupie kompletu trzech książek mamy dla was specjalne rabaty. Tego nie wolno przegapić. O szczegóły pytajcie w redakcji lub przeczytajcie w gazecie.

W tym numerze znajdziecie stały dodatek historyczny, Wałbrzyską Trybunę, a w nim o znanych Polakach w danych Wałbrzychu, druga część opowieści o 120 latach wałbrzyskich tramwajów, historia Kina Krokus w Jedlinie i słów kilka o dawnej Harcówce.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, garść doniesień kulturalnych, obszerna kronika kryminalna oraz wieści z całego regionu. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

5 listopada 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica