Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Nasze drogi w budowie. Nie tylko obwodnica Wałbrzycha i ul. Kamieniecka, która jest częścią Trasy Sudeckiej będą w przyszłym roku i w kolejnych latach budowane.  Remont czeka wiele innych, mniejszych ulic. O tym wszystkim w naszym tekście okładkowym w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Wydarzenie jakiego dawno w Wałbrzychu nie było. Po raz pierwszy od blisko 100 lat w Zamku Książ odbył się ślub członka rodziny Hochbergów. Za mąż wychodziła hrabianka Caroline.

Budowę czas zacząć. W przyszłym roku w Szczawnie-Zdroju rozpocznie się duża inwestycja związana z budową szkoły i przedszkola. Obiekt stanie przy ul. Słonecznej gdzie już jest hala, a wkrótce będzie basen. W ten sposób ten teren stanie się wielkim kompleksem sportowo-oświatowym na miarę XXI wieku.

Kolejny wałbrzyski park odnowiony. Tym razem piękny teren został przebudowany i zmieniony na Rusinowej. Miejsce zmieniło się nie do poznania. Warto tam pójść i przespacerować się w pięknych okolicznościach przyrody.

Wspominamy zmarłą niedawno Eufrozynę Piątek, zasłużoną dla miasta Wałbrzycha oraz honorową obywatelkę Szczawna-Zdroju. Osobę wyjątkową, ciepłą, pomocną z ogromną wiedzą o regionie.

W tym tygodniu w naszej gazecie specjalny dodatek – Wałbrzyska Trybuna, a w niej m.in. o świątecznych przepisach sprzed ponad 100 lat, kolejna część historii wałbrzyskich tramwajów oraz o Barbórce jakiej nie znacie.

Oczywiście zachęcamy do kupna naszych wyjątkowych albumów, które mogą być doskonałym prezentem pod choinkę. Prezentujemy w nich Wałbrzych i powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach. Przy zakupie trzech tomów kolekcji duże rabaty. Szczegóły w siedzibie redakcji lub na stronach gazety.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, doniesienia kulturalne, garść informacji z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

3 grudnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica