Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Słoneczna Polana hitem turystycznym? W Szczawnie-Zdroju chcą ze wzgórza zrobić wielką atrakcję. Ale to nie wszystkie plany władz miasta na przyciągnięcie do siebie gości. To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Nauczyciele zdecydują, czy strajkować? W wałbrzyskich szkołach podobnie jak w całym kraju wkrótce odbędzie się referendum. Wtedy zapadnie decyzja czy odbędzie się protest. Groźba strajku jest całkiem realna.

Wyłudziła ponad 2 mln zł. Prokuratura postawiła zarzuty sześciu osobom w związku z wyłudzeniem znacznej kwoty pieniędzy z Centrum Obsługi Jednostek Miasta Wałbrzycha. Śledczy nie wykluczają, że kwota defraudacji może jeszcze wzrosnąć.

Nadal za mało wiemy o smogu. Dlatego w DZT Service postanowiono rozpocząć specjalną kampanię, która ma przybliżyć ten ważny temat. Organizatorzy wierzą, że uda im się zmienić nawyki mieszkańców i „namówić” do dbania o lepsze powietrze.

Otrzymali promesy na drogi w ramach środków przeznaczonych na usuwanie klęsk żywiołowych. W całym województwie ruszą wkrótce remonty dróg, które niedawno ucierpiały z różnych powodów. Ulice zostaną wyremontowane m.in. w Startych Bogaczowicach i Mieroszowie.

Zaopiekuj się czworonogiem. Prezentujemy kolejną porcję zdjęć oraz informacji o psiakach, które w wałbrzyskim schronisku dla zwierząt czekają na adopcję. Nie bądź obojętny na ich los.

Zachęcamy do kupna naszych historycznych albumów, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat wałbrzyskich na dawnych pocztówkach. Przy zakupie kompletu trzech książek mamy dla czytelników duże rabaty.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, kultury, doniesienia z całego regionu, obszerna kronika kryminalna i wiele więcej. To wszystko w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

18 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica