Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Obwodnica Boguszowa-Gorc poważnie zagrożona. Trzeci przetarg na jej budowę oraz remont ul. 1 Maja na Sobięcinie w Wałbrzychu został unieważniony. Pojawił się pomysł, by wybrnąć z tej sytuacji. O ty jest okładkowy tekst w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Strajk trwa, a egzaminy bez zakłóceń. Przyglądamy się jak w minionym tygodniu przebiegał protest nauczycieli w Wałbrzychu i czego możemy spodziewać się w najbliższych dniach. Pedagodzy nie zamierzają odpuszczać.
Z Podzamcza dojedziemy do Świdnicy. Niektóre kursy linii 31A wykonywane są przez największe osiedle Wałbrzycha. To doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy chcą w bezpieczny sposób dostać do Świdnicy.
Problem wypalania traw wciąż aktualny. Strażacy mają pełne ręce roboty. Nie pomagają apele, groźby i prośby. Niemal codziennie ratownicy wyjeżdżają do palących się w regionie łąk i nieużytków.
Piękne palmy, smaczne baby. W Szczawnie-Zdroju rozstrzygnięto dwa konkursy. Na najpiękniejszą palmę i najsmaczniejszą babkę wielkanocną. Przekonaj się kto zwyciężył w tych zmaganiach.
Przez krzyż do zmartwychwstania. Tuż przed Wielkanocą rozmawiamy z biskupem świdnickim Ignacym Decem. Duchowny pomaga nam w odpowiedni sposób przygotować się do ważnego czasu czekającego każdego chrześcijanina.
Przeszli wymagaj mącą drogę. Trzy grupy na trzech różnych trasach zmagały się z dziesiątkami kilometrów podczas Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. To już kolejny raz, gdy w Wałbrzychu organizowane jest to przedsięwzięcie.
Schronisko dla zwierząt w Wałbrzychu otrzymało nowy samochód. Kupiła go gmina w ramach Wałbrzyskiego Budżetu Obywatelskiego. Pojazd jest w pełni przystosowany do przewozu czworonogów.
Zachęcamy do kupna naszych historycznych albumów, w których prezentujemy Wałbrzych i powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach. Przy zakupie kompletu trzech książek mamy dla czytelników duże rabaty.
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, dużo kultury, obszerna kronika kryminalna i doniesienia z całego regionu. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

15 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica