Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Nie utrącili Kwiatkowskiego. Radnym opozycji w powiecie, mimo szumnych zapowiedzi, nie udało się odwołać starosty wałbrzyskiego. Co poszło nie tak? To nasz temat z okładki. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Ważą się losy przetargu na odbiór śmieci w Wałbrzychu. Na razie najwyżej stoją akcje Alby, która przed laty zajmowała się wywozem odpadków z miasta. Na razie firma przedstawiła najkorzystniejszą ofertę cenową. Czy ostatecznie wygra?
Linia kolejowa Wałbrzych Szczawienko – Mieroszów na odcinku ze Szczawna-Zdroju do Sobięcina zostanie przejęta przez marszałka województwa dolnośląskiego. Co to oznacza dla zwykłego Kowalskiego?
Wałbrzych zanurzony w kwiatach. Zakończyła się XXXI edycja Festiwalu Kwiatów i Sztuki w Zamku Książ, który tradycyjnie przez kilka dni przeżywał najazd turystów z całej Polski. Zobaczcie co tam się działo.
Gwiazdy kina w Wałbrzychu. Od 1 do 7 czerwca potrwa w Wałbrzychu 12. Festiwal Reżyserii Filmowej. Centrum wydarzeń będzie Stara Kopalnia. Wiemy którzy znani aktorzy przyjadą na początku czerwca do Wałbrzycha.
Zupa leśna ta najsmaczniejsza. Po raz 17. w Jedlinie-Zdroju zorganizowano Dolnośląski Festiwal Zupy, w tym roku odbywający się pod hasłem „Polska zupa w Europie”. Kto przygotował najlepsze wywary?
Zakończył się pierwszy rajd dla Hospicjum w Wałbrzychu. Wystartowało w nim 175 osób. Ta liczba świadczy o trafności pomysłu. Co tak naprawdę udało się dzięki temu osiągnąć, że mnóstwo rowerzystów przejechało kilkadziesiąt kilometrów?
W tym numerze znajdziecie nasz stały dodatek Wałbrzyską Trybunę, a w nim: jak podróżowano dawniej po Wałbrzychu – dorożką czy omnibusem, o historii zakładów mięsnych, druga część przewodnika po kosmetykach z Podgórza oraz o wzrastającej popularności jeziorka Daisy.
Zachęcamy do nabycia naszych ekskluzywnych albumów, w których na dawnych pocztówkach prezentujemy Wałbrzych oraz powiat wałbrzyski. Dla kupujących komplet trzech książek mamy wyjątkowe rabaty.
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, dużo kultury, doniesienia z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

6 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica