Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Nagrodziliśmy najlepszych z najlepszych podczas gali finałowej XXI Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2018. Wszystko o tym święcie przedsiębiorczości w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego. O czym jeszcze u nas przeczytacie?

Mogą starać się o dopłaty do lokali powstałych w ramach programu Mieszkanie Plus. Dopłaty mają wynosić od 1 do 3 zł za m. kw. Jednak trzeba spełnić kilka warunków, żeby w ogóle ubiegać się o dotację.
Dwoje nowych ludzi otrzymało zaszczytny tytuł „Zasłużony dla Miasta Wałbrzycha”. Wyróżnienie otrzymali pośmiertnie lekarz Henryk Maciąg oraz Renata Schönborn, działająca Komitecie Miast Partnerskich Wałbrzych – Freiberg.
Jeden samochód i dwóch pijanych kierowców. Gdy jeden z szoferów spowodował kolizję za kółkiem postanowił zastąpić go kompan. Niestety obaj byli po kilku głębszych i gdy zostali zatrzymani, policjanci nie mieli dla nich litości.
Polacy o Unii Europejskiej wciąż wiedzą zbyt mało. W wałbrzyskiej PWSZ samorządowcy, socjologowie i studenci rozmawiali na temat obecności Polski w strukturach unijnych, a także o korzyściach i zagrożeniach.
Balonowy zawrót głowy. Na niebie w Głuszycy można było zobaczyć zjawiskowe balony, które wystartowały z boiska sportowego w ramach międzynarodowych zawodów. Uczestniczyła w nich czołówka światowego baloniarstwa.
Czterdzieści lat minęło… Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu oficjalnie obchodzi okrągły jubileusz. Co przez ten czas działo się w tej znanej chyba przez wszystkich melomanów instytucji?
Jak zwykle zachęcamy do kupna naszych historycznych albumów, w których na starych pocztówkach prezentujemy Wałbrzych i powiat wałbrzyski na dawnych pocztówkach. Przy zakupie kompletu trzech książek, mamy dla czytelników specjalne rabaty.
Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, kultury, doniesienia z całego regionu, a także obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

13 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica