Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

Najnowszy wóz dla ochotników

Nowy, tzw. lekki wóz strażacki otrzymała Ochotnicza Straż Pożarna w Głuszycy Górnej. Samochód marki Opel Movano wyposażony jest w najnowszy, aktualnie dostępny sprzęt ratowniczo-gaśniczy. Auto kupiła gmina ze środków własnych oraz dzięki dofinansowaniu uzyskanemu z województwa dolnośląskiego i powiatu wałbrzyskiego.

Pojazd z napędem 4×4 dostosowany jest do poruszania się w terenie, łatwo pokonuje wszelkie przeszkody, co jest szczególnie ważne w przypadku konieczności dotarcia do trudno dostępnych miejsc.

Samochód strażakom kupiła gmina, a pieniądze pochodziły z trzech źródeł: budżetu Głuszycy, środkom otrzymanym z z samorządu Dolnego Śląska w ramach konkursu „Poprawa bezpieczeństwa w województwie dolnośląskim w roku 2018”, a także z budżetu powiatu wałbrzyskiego. Całkowita wartość zadania wyniosła ponad 270 tys. zł.

Fot. użyczone (UM Głuszyca)

14 grudnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica