Na sygnale, Polecamy

Najpierw ukradł alkohol, potem zaatakował ochroniarza

Złodziej dokonał kradzieży wyrobów alkoholowych w jednym z marketów w centrum miasta. Gdy ochroniarz chciał zatrzymać 33-latka, ten go uderzył butelką i uciekł. Policjanci udało się zatrzymać przestępcę.

Do kradzieży rozbójniczej doszło 30 marca w sklepie przy ul. Mickiewicza w Wałbrzychu. Mężczyzna ukradł z marketu cztery butelki wódki o wartości 80 złotych. Kradzież zauważył pracownik ochrony, który natychmiast zareagował, próbując zatrzymać złodzieja. Ten nie zamierzał oddać łupu i zaatakował ochroniarza butelką, czym doprowadzili poszkodowanego do stanu bezbronności.
Policjanci o zdarzeniu zostali poinformowani dopiero tydzień później, 8 kwietnia. Bezpośrednio po zgłoszeniu rozpoczęli czynności i jeszcze tego samego dnia w mieszkaniu przy ul. Moniuszki zatrzymali podejrzanego o kradzież alkoholu. Okazał się nim 33-late, który podczas czynności procesowych przyznał się do popełnionego czynu i złożył wyjaśnienia. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.
Fot. ilustracyjne

10 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica