Na sygnale, Polecamy

Narkotyki schował w lodówce i pod wanną

Sporo amfetaminy ujawnili i zabezpieczyli policjanci w jednym z mieszkań w centrum Wałbrzycha. Funkcjonariusze zatrzymali także 32-letniego mężczyznę. Wałbrzyszanin usłyszał już zarzuty i stanie teraz przed sądem.

W wyniku pracy operacyjnej funkcjonariusze w miniony wtorek około godziny 15:00 odwiedzili jedno z mieszkań przy ul. Wajdy. Zaskoczony wałbrzyszanin nie chciał dobrowolnie wydać ukrywanych przez siebie narkotyków, dlatego mundurowi przystąpili do przeszukania pomieszczeń. Środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać ponad 1400 porcji handlowych kryminalni znaleźli w lodówce oraz w łazience pod wanną.

W toku dalszych czynności policjanci zabezpieczyli także dwie wagi elektroniczne służące do porcjowania narkotyków oraz trzy telefony komórkowe.

32-latek został zatrzymany i stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat. Prokurator rejonowy w Wałbrzychu zastosował wobec wałbrzyszanina środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

8 lutego 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica