Na sygnale, Polecamy

Nastolatek chciał okraść swojego rówieśnika

Policjanci schwytali 14-letniego wałbrzyszanina, który jest podejrzany o dokonanie kilka dni temu rozboju na swoim rówieśniku. Sprawca najpierw pobił pokrzywdzonego chłopca, a następnie zażądał od niego wydania pieniędzy.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę (3 marca) po południu przy ul. 1 Maja w Wałbrzychu. Nastolatek najpierw kolanem uderzył w głowę pokrzywdzonego, a po przewróceniu go na ziemię bił pięściami po całym ciele. Dzięki reakcji przypadkowych osób małoletniemu udzielona została pomoc medyczna. Spłoszony napastnik zdołał natomiast uciec.

Mimo, że 14-letni napastnik oddalił się z miejsca zdarzenia, szybko wpadł w ręce policjantów. Realizacja informacji własnych przez funkcjonariuszy doprowadziła do ustalenia, że sprawca przebywa w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii. W momencie dokonania rozboju był na przepustce.

Młodociany wałbrzyszanin został zatrzymany w środę po południu i odpowie przed sądem rodzinnym. Sędzia już zastosował wobec nastolatka środek zapobiegawczy w postaci umieszczenia go w schronisku dla nieletnich na 3 miesiące.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

8 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica