Na sygnale, Polecamy

Nastoletni złodziej złapany po pościgu

Nożycami przeciął zabezpieczenie, zabrał leżący na półce wystawowej telefon komórkowy o wartości 1400 zł i wybiegł ze sklepu przy ul. Szczawieńskiej w Szczawnie-Zdroju. Ucieczkę zauważyli policjanci, którzy po zaalarmowaniu przez ochronę obiektu ruszyli w pościg za sprawcą.

Do zdarzenia doszło w zeszłą środę około godziny 15:00. Złodziej został ostatecznie zatrzymany przez funkcjonariuszy kilkaset metrów od miejsca kradzieży, gdy wsiadał do autobusu komunikacji miejskiej. Okazał się nim 15-letni wałbrzyszanin.

Młokos przyznał się do kradzieży z włamaniem. Funkcjonariusze odzyskali skradziony telefon i ustalili, że na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Wałbrzychu 15-latek jest poszukiwany celem doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Oławie, gdzie po wykonanych z nim czynnościach trafił. Nieuszkodzony towar wrócił natomiast na półki sklepowe.

Fot. ilustracyjne

14 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica