Kultura, Polecamy

Nibylandia na deskach

W najbliższą niedzielę, 10 marca o godz. 12.30 zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na spektakl „Piotruś Pan” w reż. Karoliny Maciejaszek, opowiadający o chłopcu, który postanowił nigdy nie dorastać.

Towarzyszami przygód Piotrusia Pana są wróżka Dzwoneczek, grupa Zagubionych Chłopców oraz Wendy – dziewczynka, którą Piotruś zabiera do Nibylandii. Jednak nawet w tej beztroskiej krainie czyhają niebezpieczeństwa. Bohaterowie przedstawienia będą musieli zmierzyć się z piratami pod wodzą strasznego Kapitana Haka.

„Piotruś Pan” jest pochwałą nieokiełznanej wyobraźni. Dzieci uczy, że czasem warto zachować się odpowiedzialnie i dojrzale, a ich rodziców – by pielęgnować w sobie dziecko… Przedstawienie dedykowane jest widzom w wieku 6+.

Bilety na spektakl: 19 zł (dorośli) i 16 zł (dzieci). Kasa biletowa teatru: tel. 74666 73 41 – czynna jest we wtorki, czwartki i piątki od godz. 8.30 do 11.30 oraz w weekendy na godzinę przed spektaklem. Kup bilet on-line na bilety.teatrlalek.walbrzych.pl.

Fot. użyczone (W. Łomża)

9 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica