Na sygnale, Polecamy

Nie brakuje piratów na drogach

Ujawnione 34 wykroczenia związane z nadmierną prędkością, wlepionych aż 55 mandatów w tym 6 wniosków do sądu oraz 5 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych to efekt akcji wałbrzyskiej policji. Na terenie Wałbrzycha i powiatu mundurowi prowadzili w miniony wtorek działania pod nazwą „Eliminowanie agresywnych zachowań na drodze”.

Podczas akcji funkcjonariusze skontrolowali 78 pojazdów. Policjanci zwracali szczególną uwagę na wykroczenia w postaci przekraczania dozwolonej prędkości, przejeżdżania podwójnej i pojedynczej linii ciągłej, nieprawidłowej zmiany kierunku jazdy lub pasa ruchu, niestosowania się do znaków i sygnałów drogowych oraz nieustąpienia pierwszeństwa pieszym.

Mundurowi ujawnili 34 wykroczenia związane z nadmierną prędkością, ze szczególnym uwzględnieniem rejonów przejść dla pieszych. Jeden z kierujących nie zastosował się do linii podwójnej ciągłej, a siedmiu do znaków i sygnałów drogowych. Policjanci w trakcie akcji zatrzymali także 5 dowodów rejestracyjnych. Za popełnione wykroczenia funkcjonariusze nałożyli 55 mandatów karnych, w sześciu przypadkach skierowano wnioski do sądu.

Fot. ilustracyjne

5 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica