Polecamy, Sport

Nie tylko gaszą pożary

Zwycięstwem województwa podkarpackiego w kategorii drużynowej i Pawła Chmiela w rozgrywkach indywidualnych zakończyły się XXXVI Mistrzostwa Polski Strażaków PSP w tenisie stołowym. Ratownicy przez trzy dni rywalizowali w Aqua-Zdroju.

Przypomnijmy, że pierwsze mistrzostwa Polski w tenisie stołowym dla służb mundurowych straży odbyły się w 1984 roku. Od tamtej pory dyscyplina ta zyskuje na zainteresowaniu wśród strażaków, a mistrzostwa rozgrywane są co roku.
Warto wspomnieć o sukcesach wałbrzyskich strażaków, którzy brali udział w tej imprezie od drugiej edycji, a w czwartych i piątych MP zdobyli tytuły mistrzów Polski strażaków. W kolejnych edycjach wałbrzyszanie również byli widoczni podczas zawodów zdobywając medal, m.in. złote w latach 1991-1995.
Od 12 lat prym w polskim ping-pongu wśród strażaków wiodą reprezentanci województwa podkarpackiego, którzy zwyciężyli również i tym razem w hali Aqua-Zdroju. Drugie miejsce zajęli ratownicy z województwa śląskiego, a trzecie strażacy z Opolszczyzny. Na 5 pozycji mistrzostwa zakończyli Dolnoślązacy.
Fot. użyczone (Aqua-Zdrój)

19 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica