Na sygnale, Polecamy

Nie zatrzymał się do kontroli. Wjechał w przystanek

Policjanci po pościgu zatrzymali kierowcę samochodu osobowego, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. W trakcie legitymowania okazało się, że 33-letni wałbrzyszanin nie ma prawa jazdy, a 36-letnia pasażerka posiada niewielkie ilości marihuany.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek w nocy około godziny 1:30. Policjanci prewencji zauważyli przy ul. Świdnickiej w Wałbrzychu jadący z dużą prędkością samochód i podjęli decyzję o zatrzymaniu pojazdu do kontroli drogowej. Mężczyzna nie zatrzymał się jednak, przyspieszył i zaczął uciekać. W Dziećmorowicach nie zapanował nad autem i wjechał w przystanek autobusowy. Tam też został zatrzymany.
W trakcie legitymowania 33-letni wałbrzyszanin oświadczył, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. W pojeździe znajdowała się także 36-letnia pasażerka, która w torebce schowała niewielkie ilości narkotyków w postaci marihuany. Oboje podejrzani trafili do policyjnej izby zatrzymań, a samochód na parking strzeżony.
Kierujący odpowie za niezatrzymanie się do kontroli, doprowadzenie do kolizji oraz jazdę bez uprawnień. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat, zakaz kierowania pojazdami oraz dodatkowo wysoka grzywna. Pasażerka za posiadanie niewielkiej ilości narkotyków może trafić za kraty więzienia na 3 lata.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

4 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica