Na sygnale, Polecamy

Niesprawnym autem przewoził niebezpieczny ładunek

Policjanci zatrzymali ciężarówkę przy ul. Sikorskiego w Wałbrzychu widząc, że kierowca nie zabezpieczył przewożonego ładunku. Podczas kontroli okazało się, że samochód, który prowadził 39-latek jest w złym stanie technicznym .  

Kierowca wykonywał kurs ze Świebodzic do Mieroszowa i wiózł 8 ton nawozu na bazie azotanu amonu zakwalifikowanego jako towar niebezpieczny. Ładunek w żaden sposób nie został zabezpieczony, a samo auto był w opłakanym stanie technicznym. W pojeździe uszkodzone były tarcze hamulcowe na przednich kołach, zauważalne były także wycieki płynów eksploatacyjnych z silnika oraz z baku paliwa, a także słyszalny wypływ powietrza z układu pneumatycznego.

Funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu, a kierujący został ukarany wysokim mandatem karnym. W związku z niezabezpieczeniem przewożonego ładunku Inspekcja Transportu Drogowego rozpoczęła postępowanie administracyjne wobec przewoźnika.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

7 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica