Na sygnale, Polecamy

Nieuczciwy kurier podkradał przesyłki

Zatrudniony w jednej z firm kurierskich działających w Wałbrzychu 25-latek został zatrzymany przez policjantów. Mężczyzna wykorzystując nieuwagę innych pracowników kradł przeznaczone dla nich do dostarczenia przesyłki za pobraniem. Następnie zawoził je do odbiorców i nie rozliczał się z otrzymanych od mieszkańców pieniędzy.

Pracownik firmy kurierskiej zrobił sobie z procederu stałe źródło utrzymania. Przez kilka tygodni przychodząc do pracy wykradał innym kurierom paczki za pobraniem i sam zawoził je do odbiorców. Pieniądze zamiast do firmy trafiały do jego własnej kieszeni.

Ostatecznie mężczyzna w miniony poniedziałek został zatrzymany przez funkcjonariuszy przy ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu. Przestępcą okazał się 25-letni mieszkaniec Głuszycy. Straty wyrządzone przez nieuczciwego pracownika właściciel firmy wstępnie oszacował na łączną kwotę ponad 3 tys. zł.

Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnienia 10 podobnych czynów i stanie teraz przed sądem. Za kradzieże grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Fot. ilustracyjne

24 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica