Na sygnale, Polecamy

Nigdy nie miał „prawka” i jechał pijany

Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz może spędzić za kratami więzienia 2 lata. Do zatrzymania pijanego kierowcy doszło w minioną sobotę przy ul. 11 Listopada w Wałbrzychu.

Po godzinie 20:00, 6 kwietnia mundurowi patrolujący dzielnicę Nowe Miasto w Wałbrzychu zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który kierował przy ul. 11 Listopada samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Badanie urządzeniem wykazało 2,01 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto 34-letni wałbrzyszanin nie posiadał nigdy uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna za popełnione czyny stanie teraz przed sądem.
Przypominamy, że za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości grożą wysokie kary. Poza finansową, sąd może orzec długotrwały zakaz kierowania pojazdami, a nawet zastosować karę pozbawienia wolności do 2 lat.
Fot. ilustracyjne

8 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica