Polecamy, Sport

Nikomu nie oduszczają

Trzecie zwycięstw w trzecim ligowym meczu w tym sezonie odnieśli zawodnicy Miners Krause. Wałbrzyszanie uczestniczący w rozgrywkach II ligi futbolu amerykańskiego pokonali na własnym boisku Jaguars Kąty Wrocławskie aż 28:0.

Mecz początkowo nie był porywającym widowiskiem. Obie drużyny grały ostrożnie, dlatego w pierwszej kwarcie żadnej z ekip nie udało się zdobyć punktów. Dopiero kolejne odsłony przyniosły zdobycze gospodarzom. Najpierw po akcji biegowe na prowadzenie 6:0 ekipę Miners wyprowadził Oskar Wypych. Następnie punkty dołożyli Kacper Chryplewicz, Jarosław Przysłupski i ponownie Wypych. Za każdym razem swoje dodawał z podwyższenia Sebastian Narnicki i ostatecznie wałbrzyszanie pokonali zespół z Kątów Wrocawskich aż 28:0.
Była to trzecia wygrana Miners w trzecim spotkaniu II ligi futbolu amerykańskiego. W najbliższą sobotę nasz zespół zmierzy się w Szczecinie z Armadą. Będzie to potyczka lidera z wiceliderem tabeli.
Fot. użyczone (Facebook Miners Wałbrzych/Eleni Karanikola-Cieciera)

24 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica