Aktualności, FOTOGALERIE, Polecamy

Nowe Miasto świętowało – ZOBACZ ZDJĘCIA

Spacery historyczne oraz święta poszczególnych miejsc to w Wałbrzychu już tradycja, która bardzo spodobała się mieszkańcom. W zeszłą sobotę odbyła się wędrówka po Nowym Mieście i święto ulicy Paderewskiego. Najwięcej działo się w hali lekkoatletycznej.

urodziny_paderewskiego_glowne

Były rozmaite quizy, konkursy oraz gry i zabawy. Nie zabrakło występów artystycznych i koncertów. Odbył się specjalny pokaz zumby i turniej w warcaby. Zorganizowano kącik czytania bajek i pokaz rękodzielnictwa. To wszystko w hali lekkoatletycznej. Wcześniej odbył się tradycyjny spacer historyczny po Nowym Mieście, który poprowadził Mateusz Mykytyszyn, prezes Fundacji Księżnej Daisy von Pless. Piechurzy wystartowali z Placu Konstytucji 3 Maja, by powrócić po niemal 2 godzinach bogatsi o wiedzę historyczną swojej dzielnicy na Plac Powstańców Warszawy.

Fot. użyczone (UM Wałbrzych)

24 września 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica