Aktualności, Polecamy

Nowoczesność wkracza do komunikacji

Od 1 grudnia w Wałbrzychu można kupować bilety komunikacji miejskiej przy użyciu SkyCash – darmowej aplikacji na telefony komórkowe. Rozwiązanie działa w wielu innych miastach i daje dostęp do wielu dodatkowych usług, jak przelewy na numer telefonu, doładowania GSM czy kupowanie biletów na pociągi.

Aplikacja SkyCash pozwala dokonać zakupu w każdym miejscu, 24 godziny na dobę, bez odliczania drobnych czy szukania otwartego punktu sprzedaży . Pasażerowie znajdą w niej bilety jednorazowe – czasowe 60-minutowe, jednorazowe – czasowe 24-godzinne oraz socjalne jednorazowe – czasowe 60-minutowe, które nie różną się cenowo od swoich tradycyjnych odpowiedników.

Aby móc korzystać z rozwiązania, należy zainstalować w telefonie komórkowym aplikację, która działa na systemach operacyjnych iOS, Android i Windows Phone. Następnie trzeba  uruchomić SkyCash w telefonie, otworzyć zakładkę „Komunikacja miejska” i z listy miast wybrać Wałbrzych. Aplikacja zapamięta wybór i podczas kolejnych zakupów można będzie pominąć ten krok. Później należy wybrać jeden z dostępnych biletów i potwierdzić zamiar jego zakupu. Po zatwierdzeniu płatności bilet zostanie automatycznie zapisany w pamięci telefonu. Podczas kontroli wystarczy otworzyć zakładkę „Bilety do kontroli”, wybrać zakupiony bilet i okazać go kontrolerowi. Tę czynność można wykonać w dowolnym momencie, nawet gdy urządzenie nie ma aktywnego połączenia z Internetem. By móc dokonać płatności za bilety, należy uprzednio zasilić swoje konto SkyCash, np. przelewem bankowym. Aplikacja umożliwia też podłączenie karty płatniczej, dzięki czemu nie trzeba w ogóle pamiętać o zasileniach. Należność za bilety będzie wówczas pobierana bezpośrednio z konta bankowego pasażera.

Aplikację SkyCash można pobrać za darmo w dedykowanych sklepach, a także po wpisaniu w przeglądarce internetowej telefonu adresu m.skycash.com.

Fot. ilustracyjne

2 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica