Aktualności, Polecamy

Nowy numer Tygodnika Wałbrzyskiego już w kioskach

Przegrała w sądzie z policją. Zapadł nieprawomocny wyrok w głośnej na cały kraj sprawie pani Barbary z Wałbrzycha, która nie zatrzymała się do kontroli drogowej. W akcji wzięło udział aż 7 policyjnych radiowozów. Ale to nie koniec sporu na linii obywatel – policja. Szczegóły w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim. O czym jeszcze u nas przeczytasz?

35-17.indd

Niesamowite skarby powróciły do „domu”. Stuletnie meble oraz lustro podarowane kiedyś przez księżną Daisy, prawnuk dawnego bibliotekarza w Książu, przekazał do zamku. Sprzęty można już podziwiać w komnatach. Jak do tego w ogóle doszło?

Takiego święta plonów jeszcze w regionie nie było. Dożynki powiatowe w Starych Bogaczowicach zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie. Przekonaj się czego możesz się spodziewać po jednodniowej imprezie.

Brakuje pielęgniarek i lekarze. Czy jest na to jakieś antidotum? Co zrobić, by zatrzymać personel w mieście? Na te pytania próbowali odpowiedzieć uczestnicy specjalnej konferencji w Wałbrzychu. Znaleźli wyjście z sytuacji?

Dzieciaki spędzające wakacje w Ośrodku Społeczno-Kulturalnym SM Podzamcze nie mają czasu na nudę. Dzieje się tam tak dużo, że trudno wszystkie atrakcje zliczyć. Zobaczcie w jakich zajęciach ostatnio brali udział najmłodsi.

Jeżeli nie masz jeszcze na półce naszych dwóch nowych albumów, to najwyższy czas, żeby nadrobić zaległości. Zachęcamy do kupna „Wałbrzycha na dawnych pocztówkach”, tom 2 oraz „Powiatu wałbrzyskiego na dawnych pocztówkach”.

W tym tygodniu nasz historyczny dodatek Wałbrzyska Trybuna, a w nim: jak umeblować mieszkanie, czyli poradnik sprzed prawie 100 lat, o połączeniu kolejowym Szczawna i Białego Kamienia, o dziedziczce i artystce, czyli kim była Dorothea von Treutler, a także dlaczego restauracja Albatros była numerem jeden w mieście.

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, kultury, doniesień z regionu oraz „opasła” kronika kryminalna. Najnowszy numer Tygodnika Wałbrzyskiego od poniedziałku do kupienia w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

28 sierpnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica